Nebijokite ieškoti pagalbos!

Žinau, kad būna nepakeliamai sunkių akimirkų. Galite pasijusti liūdni, praradę viltį, vieniši, išsigandę, sunerimę, supykę. Kartais gali atrodyti, kad nesuprantate savęs ir kitų, nebevaldote emocijų, niekas nebedžiugina. Kartais norisi pasidalinti rūpesčių našta ir pajutus palaikymą, atrasti vidinę darną ir taiką su savimi.
Noriu Jus padrąsinti. Nėra gėda ieškoti pagalbos. Tai, kad išgyvenate sunkumus, patiriate slegiančias emocijas ar klaidžiojate įkyrių minčių labirintuose, nereiškia, kad esate silpni. Ieškodami pagalbos kaip tik parodote savo drąsą, atkaklumą, stiprybę ir ryžtą. Pastangos iš tiesų susitikti su savimi, geriau save pažinti ir bandymas kažką savo gyvenime keisti reikalauja didelės drąsos, o pagalbos ieškojimas gali būti pirmas žingsnis link pokyčių. Net ir pasakose pagalbos sulaukia tie, kurie jos ieško!
Kviečiu ateiti į konsultaciją ir kartu ieškosime Jūsų stiprybės, drąsos bei išminties.

Mano vertybės

Svarbu žinoti

KAIP VYKSTA KONSULTACIJOS?

Konsultacija vyksta jaukioje patalpoje, nesant jokių pašalinių žmonių, klientui ir terapeutui sėdint krėsluose, vienas priešais kitą. Pokalbio metu gilinamasi į tai, kas svarbu klientui. Pirmos ar kelių pirmų konsultacijų metu išsiaiškinama, kokie kliento skundai ir sunkumai, kaip jis pats bando juos spręsti, kokie lūkesčiai.

Skaityti plačiau

KIEK REIKĖS KONSULTACIJŲ?

Kartais žmonės kreipiasi į psichologą, norėdami palaikymo ar pagalbos sprendžiant konkrečią gyvenimo situaciją, ieškodami atsakymo į konkretų kasdienybėje iškylantį psichologinio pobūdžio klausimą. Kai kada tokiais atvejais gali pakakti ir kelių susitikimų su psichologu ar trumpalaikės psichoterapijos (iki 10-15 susitikimų).

Skaityti plačiau

KUO SKIRIASI PSICHOLOGAS, PSICHIATRAS IR PSICHOTERAPEUTAS?

Psichologas - asmuo, Universitete baigęs 6 metų psichologijos studijų programą, įgijęs bakalauro laipsnį ir magistro laipsnį konkrečioje specializacijoje (pvz. klinikinė psichologija, pedagoginė psichologija, sveikatos psichologija, organizacijų psichologija, ect.).

Skaityti plačiau